Dzisiaj:
18-09-2021
Polish (Poland)English (United Kingdom)

INFO

Złoty Certyfikat Rzetelności 2010
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
O NAS

 

Firma eSoftKing istnieje na rynku informatycznym od 2006 roku. Rozpoczynaliśmy działalność posiadając bardzo duży bagaż doświadczeń w zakresie świadczenia usług informatycznych. Przez te lata naszej działalności wzbogaciliśmy się o kolejne w zakresie wsparcia informatycznego dla firm z sektora średnich i wielkich przedsiębiorstw. Za każdym razem świadczymy usługi opierając się na najlepszych praktykach z dziedziny IT. Jesteśmy znani z tego, że często naszym Klientom proaktywnie proponujemy rozwiązania, które wpływają na usprawnienie ich działalności. Nasi Klienci są wprowadzani w nowoczesne technologie informatyczne w sposób dla nich bezpieczny i komfortowy, przy udziale naszej opieki informatycznej jak i dalszego wsparcia serwisowego.

Firma eSoftKing jest wstanie podjąć bardzo duże przedsięwzięcia informatyczne. Nasze realizacje są poparte udokumentowanymi wdrożeniami naszych rozwiązań informatycznych w skali całego kraju,a zarówno świata. Zakres naszych profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych przedstawia Państwu nasza oferta świadczonych usług oraz lista autorskich produktów.

Jesteśmy firmą, która w sposób globalny wykorzystuje zalety jakie niesie za sobą internet. Wykorzystujemy to medium w naszych rozwiązaniach informatycznych, w celu wzbogacenia oferty produktowej naszych Klientów oraz dotarcia do nowych segmentów potencjalnych Klientów.

W sposób aktywny propagujemy idee elektronicznego biura, eliminując przestarzałe nawyki papierowych dokumentów, zastępując je wersją elektroniczną. Realizacja tej idei przyczynia się do zwiększenia szybkości wymiany informacji w przedsiębiorstwach, dla których świadczymy nasze usługi. Niejednokrotnie rozwiązania nasze są dedykowane dla specyficznych rozwiązań jakie charakteryzują środowisko pracy naszego Klienta. Nasze rozwiązania są dostosowane do wymogów jakie Klient stawia nam do rozwiązania. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych oraz ciągłemu podnoszeniu naszych kwalifikacji, jesteśmy gotowi sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów.

Certyfikat Rzetelności ONLINE

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i serdecznie zapraszamy do współpracy.